Plastic Union se zařadila mezi nejlepší firmy v České republice

Společnost Plastic Union, zabývající se recyklací plastového odpadu a výrobou plastového regranulátu, získala ocenění potvrzující, že patří mezi nejlepší společností v České republice, a to v kategorii Životní prostředí–Zemědělství–Potravinářství.

Diplom převzal v průběhu 24. gala večera soutěže Českých 100 Nejlepších na Pražském hradu Radim Hofrichter, statutární ředitel skupiny ette, jejíž součástí je společnost Plastic Union.

„Ocenění vnímáme jako potvrzení toho, že náš směr rozvoje postavený na udržitelnosti je správná cesta. Plastový regranulát se stává příležitostí pro výrobní firmy, které chtějí být ve svém přístupu šetrné k životnímu prostředí a zároveň generovat zisk díky opětovnému využívání odpadů jako cenných materiálů,“

upřesnil Hofrichter.

Plastic Union se specializuje na komplexní recyklaci komunálního a průmyslového plastového odpadu a na výrobu plastového regranulátu. Stává se společností s potenciálem významně ovlivnit trh zpracování odpadních plastů v České republice a přispět k rozvoji nově vznikajícího průmyslového odvětví cirkulární ekonomiky. Díky své unikátní koncepci získala společnost ANTAKA ze skupiny Plastic Union v letošním roce Cenu Olomouckého kraje za přínos pro životní prostředí. Plastic Union je připravena navazovat obchodní vztahy s výrobci, kteří díky využití plastového regranulátu ve výrobě chtějí držet krok s aktuálními trendy a přispět k ochraně životního prostředí.

Ocenění uděluje společnost Comenius v rámci anketní soutěže Českých 100 Nejlepších již od roku 1996.

Plastic One a.s. , Lihovarská 1378/11, Radvanice, 716 00 Ostrava
IČO 05992346 | DIČ CZ05992346
Zapsáno u Obchodního rejstříku vedeného Krajským soudem v Ostravě, oddíl B, vložka 10922.

© 2019 | Designed and developed by ette capital a.s. | Zásady zpracování cookies